0%
Wewnętrzne schowki
Łatwo dostępne schowki ułatwiają życie podczas jazdy
Dwuosobowa kanapa pasażera
Dwuosobowa kanapa pasażera dostępna jest jako opcja w serii Road. Zapewnia Twoim pasażerom bezpieczną i komfortową podróż.
Siedzenie kierowcy
Siedzenia nowych pojazdów Ford Trucks z serii Road zapewniają optymalny komfort tak bardzo potrzebny dla płynnej i bezproblemowej jazdy. Standardowo siedzenie kierowcy wyposażone jest w podparcie lędźwi, podłokietniki, zawieszenie pneumatyczne oraz ogrzewanie. Zapewnia komfortowe prowadzenie pojazdu przez utrzymanie prawidłowej pozycji kierowcy.
Komputer pokładowy oraz panel wyświetlacza
Komputer pokładowy oraz panel wyświetlacza podświetlają się w momencie włączenia zapłonu. Kierowca widzi wszystkie informacje potrzebne w takcie jazdy. Ważne informacje, takie jak poziom płynu AdBlue, chwilowe zużycie paliwa, średnia prędkość oraz licznik przebiegu. Wszystko to jest w polu widzenia kierowcy. Tempomat i ergonomiczny zestaw przełączników gwarantują jeszcze większy komfort w długich trasach.
Hamulec silnikowy i intarder
Dźwignia kontrolna hamulca silnikowego: wydłuża żywotność okładzin hamulcowych i zapewnia optymalną siłę hamowania w sytuacjach awaryjnych.
Ergonomiczny zestaw przełączników
Ergonomiczny zestaw przełączników łączy w sobie takie funkcje jak radio, klimatyzacja i ESP dostępne na wyciągnięcie ręki, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo jazdy.
Zobacz silną i niezawodną serię Road 1833 z bliska, zanim podejmiesz decyzję.
Ciesz się widokiem 360 stopni i rusz w wirtualną podróż z naszą ciężarówką.
ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ