Ford Trucks sprzedał w Polsce 1000 pojazdów!

Ford Trucks sprzedał w Polsce 1000 pojazdów!

Q-Service Truck jest ważnym partnerem Ford Otosan, marki ciężkich pojazdów użytkowych, w Europie Środkowej. Sprzedaż 1000. pojazdu była idealnym powodem do spotkania i świętowania sukcesu wraz z całą siecią dealerską oraz zarządem Ford Trucks. Uroczystość została zorganizowana podczas corocznego spotkania sieci autoryzowanych warsztatów Q-Service Truck.

Jako Q-Service Truck zawsze staramy się, aby przekazanie pojazdów odbywało się w uroczysty sposób, dlatego tak ważne było dla nas wydanie 1000. pojazdu. Jest to kamień milowy w historii Ford Trucks w Polsce. Jesteśmy zadowoleni z obecnego rozwoju sprzedaży i spodziewamy się stabilnego wzrostu w nadchodzących latach. Gratulujemy sprzedaży naszym dealerom i życzymy im kolejnych sukcesów.” Wojciech Kopiel, Dyrektor Zarządzający Q-Service Truck.

Q-Service Truck, jako partner posiadający doświadczenie, wiedzę oraz znajomość rynku pojazdów użytkowych, wraz z Ford Trucks zbudował stabilnie prosperujący biznes. Okres rozwoju firmy przypadł na trudne czasy, między innymi pandemię oraz rozpoczęcie wojny w Ukrainie, mimo to Ford Trucks  sukcesywnie zwiększa swój udział w rynku polskim.

Początki współpracy to rok 2019, czas flagowego Forda F-MAX, zdobywcy prestiżowej nagrody ITOY w Hanowerze. Na polskim rynku marka Ford Trucks była wówczas nowością, wzbudzała duże zainteresowanie i ciekawość potencjalnych klientów. F-MAX z pewnością wyróżniał się na tle konkurencji wielkością kabiny, komfortem oraz konkurencyjnym całkowitym kosztem użytkowania. Obecnie pojazdy ciężarowe Ford Trucks są coraz bardziej rozpoznawalne w Polsce, kierowcy oraz właściciele firm są z nich zadowoleni, a co najważniejsze wracają po kolejne egzemplarze. Dynamika sprzedaży rośnie w zadowalającym tempie.

W piątek 4 listopada Ford Trucks wraz z całą siecią autoryzowanych warsztatów Q-Service Truck świętował wydanie 1000. ciężarowego Forda w Polsce. Na uroczystości nie mogło zabraknąć przedstawicieli ze strony Ford Trucks: Dyrektora Rynków Międzynarodowych Emrah Dumana,  oraz Selima Yazıcıa, Dyrektora Regionalnego CEE . Podczas uroczystej gali został zaprezentowany 1000. pojazd, którego rejestracja miała miejsce we wrześniu bieżącego roku. Jest to wyjątkowy limitowany model Ford F-MAX Blackline. Gościem specjalnym był właściciel pojazdu –Maciej Gajewski, zaPUSZKOWANY.

Q-Service Truck importer Ford Trucks w Polsce nie zamierza spocząć na laurach. Nadal sukcesywnie będzie rozwijał się na rynku, a wraz z rosnącą liczbą pojazdów będzie poszerzał sieć autoryzowanych punktów serwisowych.

No Result
SEARCH