Biznes budowlany: Ciężki dla początkujących.
Lekki jeśli masz odpowiednią moc.
Dla każdego projektu budowlanego potrzebny Ci krzepki kompan; taki który jest w stanie przenieść najcięższe ładunki z łatwością i dostosować się do warunków na każdej budowie. Począwszy od wywrotek z napędem na wszystkie koła, przez betonomieszarki i pompy, Ford Trucks oferuje pojazdy budowlane, bez których nie możesz się obejść.
Odkryj modele
Odkrywanie źródła mocy: Nowy silnik Ecotorq.

Nowy silnik Ecotorq w sercu pojazdów budowlanych Ford Trucks zadziwi Cię naturalną równowagą pomiędzy osiągami a ekonomicznością.

 
Hamulec silnikowy i intarder

Standardowy zintegrowany hamulec silnikowy jest zawsze na miejscu, gdy potrzebujesz go najbardziej.  Załącza się w odpowiednim momencie, pozwalając aby Twój pojazd bezpiecznie zjechał po każdym wzniesieniu, nawet z pełnym załadunkiem.  Pozwala Ci hamować zawsze kiedy tego potrzebujesz, z dowolnym ładunkiem oraz w każdych warunkach. 

 
Automatyczne tryby skrzyni biegów

System rozpoznaje tryb jazdy i wie kiedy zareagować lepiej od Ciebie. Dzięki trybom Eco, Off-Road oraz Rocking skrzynia zmienia przełożenia dokładnie wtedy, kiedy jest to potrzebne.  Tak, abyś mógł kontrolować swoją prędkość na każdej nawierzchni. 

 
Ulepszona manewrowalność

Zrób wrażenie na wszystkich manewrując nawet w najciaśniejszych miejscach.  Dzięki optymalnemu rozstawowi osi oraz ulepszonemu układowi kierowniczemu, manewrowanie staje się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. 

 

Ford Trucks:
Partner biznesowy,
który pracuje równie ciężko jak Ty,
nawet w najtrudniejszych sytuacjach

POBIERZ KATALOG
Z pojazdami budowlanymi Ford Trucks,
W biznesie budowlanym jesteśmy twardzi jak skała.
W biznesie budowlanym jesteśmy twardzi jak skała.
Ali Yılmaz - Kierowca ciężarówki budowlanej
Zobacz pojazdy Ford Trucks z
widoku kamery 360 stopni
Widok zewnętrzny 360 stopni Widok wewnętrzny 360 stopni
No Result
SEARCH