Gibas Service Center to solidny, zaufany i doświadczony partner biznesowy.

Oddział sprzedaży Q-Service Truck

Gibas Service Center nowym autoryzowanym punktem serwisowym Ford Trucks

Ford Trucks Polska, zgodnie z obraną strategią rozwoju, otworzył kolejny autoryzowany punkt serwisowy, a także oddział handlowy w aglomeracji poznańskiej. Partnerem dealera została doświadczona firma Gibas Service Center, która swoją działalność prowadzi od 25 lat i cieszy się świetną opinią w branży.

Gibas Service Center jest firmą rodzinną, która początki swojej działalności miała w czerwcu 1999 roku w Wyszynkach k. Budzynia, a obecnie posiada osiem lokalizacji serwisowych oraz dwa serwisy współpracujące. Nieustannie rozwija działalność otwierając kolejne oddziały. Obecnie posiada autoryzacje serwisowe dla takich marek, jak: IVECO, MAN, MB Truck + Van, Fiat Professional oraz Ford Trucks.

Główną działalnością Gibas Service Center jest serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych różnych marek. Firma zajmuje się również produkcją własnych zabudów do pojazdów dostawczych i średnich, między innymi produkcją lawet, skrzyń otwartych, plandek, wywrotek i kontenerów, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Główny cel firmy to dostarczenie klientowi najlepszego gotowego produktu w maksymalnie krótkim czasie.

Gibas Service Center to solidny, zaufany i doświadczony partner biznesowy.

Ford Trucks Polska współpracę z Gibas Service Center rozpoczął ze względu na zbieżne cele obydwu firm, nowy obiekt w Swadzimu k/Poznania jest jeszcze w trakcie przebudowy, ale dobrze przeszkolona załoga, mocno zorientowana na obsługę Klienta, pozwoli Ford Trucks Polska na rozwój w północno-zachodniej części Wielkopolski. Umowa została podpisana na dwie lokalizacje – w Swadzimiu k/Poznania oraz w Pile, gdzie wielomarkowy serwis jest prowadzony z sukcesami od wielu lat.

- Firma Gibas jest wymagającym partnerem biznesowym, który w pierwszej kolejności wymaga wiele od siebie, a dopiero później od innych. Oczekuje od partnerów podejmowania szybkich decyzji, z czego sama jest znana w branży. Dzięki temu ma od lat stałych, zadowolonych Klientów, których grono z roku na rok się powiększa. Wizytówką firmy jest wysoka jakość napraw i obsługi klienta – mówi Piotr Wójcik, Dyrektor usług posprzedażnych Ford Trucks Polska.

Rozmowy dotyczące rozpoczęcia współpracy od początku były prowadzone z Krzysztofem Gibasem, Wiceprezesem Grupy Gibas, z którym skrupulatnie zaplanowano proces wdrożenia firmy w standardy usług serwisowych marki Ford Trucks. Serwisy zostały wyposażone w diagnostykę Ford Trucks i specjalistyczne narzędzia, a ich załogi – kierowników serwisu, mechaników, doradców serwisowych, pracowników działu gwarancji oraz działu części zamiennych – kompleksowo przeszkolono.

- Profil działalności naszej firmy to usługi serwisowe oraz produkcja zabudów. Naszą dewizą jest, aby każdy robił to, co umie najlepiej, dla nas zawsze na pierwszym miejscu jest klient. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i inwestujemy w rozwój firmy, jak również w pracowników. W obecnych czasach najważniejsza jest szybka reakcja i jakość usług. W naszych zasobach posiadamy własne lawety, które umożliwiają nam błyskawiczną pomoc w przypadku poważnej awarii lub kolizji  bardzo docenianą przez klientów – powiedział Krzysztof Gibas, Wiceprezes Grupy Gibas.

Oddział sprzedaży Q-Service Truck

Q-Service Truck, jako importer pojazdów ciężarowych Ford Trucks, postanowił otworzyć swój oddział handlowy w siedzibie firmy Gibas Service Center w Swadzimu, w miejscu strategicznym z punkty widzenia  aktualnych, jak i potencjalnych Klientów. Obecnie sprzedaż bezpośrednia w aglomeracji poznańskiej jest prowadzona przez dwóch przedstawicieli handlowych firmy Q-Service Truck.

No Result
SEARCH