Ford Trucks przedstawi swoją drogę do zeroemisyjności na IAA 2022

Ford Trucks, zwycięzca prestiżowej nagrody International Truck of the Year w 2018 roku, powraca na IAA Transportation z kolejnymi nowościami. Nowoczesne technologie, innowacje, rozwiązania dla zero emisyjnego transportu, które wprowadzamy wyróżniają nas wśród globalnej konkurencji. Jesteśmy znaczącym graczem w produkcji, projektowaniu i rozwoju pojazdów ciężarowych.

 

Globalna marka pojazdów ciężarowych Ford Trucks zaprezentuje swoje bieżące osiągnięcia podczas  IAA Transportation 2022, wiodących na świecie targach mobilności, transportu i logistyki, odbywających się w dniach 20-25 września 2022 roku w Hanowerze. Firma zaprezentuje zdobywcę międzynarodowych nagród, Forda F-MAX oraz strategię działań dotyczących zmniejszenia emisji CO2 w swoich pojazdach. Przedstawi  ponadto nowe specyfikacje i funkcje pojazdów, które zapewnią klientom Ford Trucks dostęp do technologii „connected mobility”, oferującej większą wygodę i wydajność.

 

- Jesteśmy innowacyjną marką, której celem jest bycie towarzyszem i partnerem na drodze, dbającym o Klientów i sprawiającym, że ich firmy dobrze prosperują. Koncentrujemy się na przyszłości i nadajemy priorytet działaniom badawczo-rozwojowym w zakresie wprowadzania na rynek technologii nowej generacji. Transformacja pojazdów ciężarowych w pojazdy o zerowej emisji ma kluczowe znaczenie dla zrównoważonej przyszłości. Dlatego naszym celem jest przede wszystkim przyczynienie się do zmniejszenia kosztów operacyjnych i emisji CO2 w transporcie drogowym, przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności floty – mówi Serhan Turfan, Wiceprezes Ford Trucks - Z niecierpliwością czekamy na możliwość zaprezentowania naszych innowacji zgodnych z trendem zeroemisyjności oraz nowych technologii, które wzmocnią pozycję naszych klientów i będą na co dzień wspierać ich biznes.

 

Ford Trucks posiadając pół wieku doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się rynku pojazdów ciężarowych wprowadził technologię nowej generacji, podwyższając poprzeczkę konkurencji i wprowadzając produkty Ford Trucks na wyższy poziom. Nowości zostaną zaprezentowane  podczas targów IAA Transportation 2022, obejmą nowe warianty produktów, zaktualizowane usługi i technologie oraz obecną gamę produktów, wprowadzoną na rynek w ponad 40 krajach.  

 

Ford Trucks przedstawi podczas targów najnowsze warianty ciągnika siodłowego F-MAX, nagrodzonego wcześniej nagrodą IToY, a także innowacyjne i pionierskie technologie oraz usługi.

 

Konferencja prasowa: 

Stoisko Ford Trucks, Hala 21 

Poniedziałek 19 września, godz. 12:10-12.30

 

Serhan Turfan, Wiceprezes Ford Trucks, Burak Gökçelik, Zastępca Dyrektora Generalnego Ford Otosan i Emrah Duman, Dyrektor ds. Rynków Międzynarodowych Ford Trucks będą dostępni dla mediów 19 września. W przypadku dodatkowych próśb o wywiady z przedstawicielami Ford Trucks, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy.

 
No Result
SEARCH