Pojazdy Ford Trucks dostępne od ręki!

Zamów Ford Trucks i odbierz jeszcze w tym roku

Zamów pojazdy Ford Truck i odbierz je od ręki!

Nie czekaj na nowy samochód! Skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym Ford Trucks i odbierz nowy pojazd praktycznie od ręki! W naszej ofercie znajdziesz całą gamę pojazdów – ciągniki siodłowe F-MAX oraz pojazdy budowlane w zabudowie wywrotki i betonomieszarki.

 

W ofercie Ford Trucks jeszcze w bieżącym roku dostępne są wszystkie rodzaje pojazdów. Zamawiając już teraz samochód z serii budowlanej, będziesz mógł odebrać go jeszcze przed końcem drugiego kwartału 2022 roku. Ford Trucks to idealny wybór dla wszystkich poszukujących pojazdów do pracy w trudnym i wymagającym terenie, mogących przewozić najcięższe ładunki i jednocześnie dostosować się do warunków pracy na każdej budowie. W naszej ofercie znajdziesz wywrotki z napędem 8x4, betonomieszarki i pompy do betonu. Każdy egzemplarz skonfigurowany zostanie do Twoich potrzeb i oczekiwań, w zależności od terenu, w jakim najczęściej będzie pracował.

 

Dla poszukujących idealnego ciągnika siodłowego, znakomicie sprawdzającego się w długich trasach, Ford Trucks oferuje swój flagowy model, F-MAX. To pojazd posiadający największą kabinę w klasie, najbardziej zaawansowaną technologię oraz najmocniejsze silniki i najwyższy poziom wydajności spośród wszystkich dotychczasowych modeli Ford Trucks. Sprawdź go w trasie i przekonaj się, że to pojazd, którego potrzebujesz. Zamawiając model F-MAX do końca drugiego kwartału, nowy ciągnik siodłowy otrzymasz jeszcze w 2022 roku! Odnów swoją flotę, zainwestuj w rozwój firmy i zapewnij najwyższy komfort pracy swoim kierowcom! Odkryj jakie możliwości gwarantuje Ford F-MAX.

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM I ZAMÓW SWOJEGO FORDA TRUCKS:

 

Autofiko Sp. z o.o.

ul. Niemcewicza 2a, 43-600 Jaworzno

Szymon Syska, tel. 881 955 752, (32) 413 93 43, mail: szymon.syska@autofiko.pl 

 

Marcotrans Sp. zo.o.

ul. Usługowa 6, 73-110 Stargard

Mariusz Skrodzki, tel. 698 638 119, mail: mariusz.skrodzki@marcotrans.pl

 

Centrum Serwisowe Błach

ul. Sportowa 1, 55-040 Małuszów

Krzysztof Lewandowski, tel. 533 389 404, mail: klewandowski@csblach.pl

 

Moobilo Sp. z o.o.

ul. Dekarska 56, 83-031 Rusocin

Wojciech Bonk, tel. 797 929 410, mail: wojciech.bonk@moobilo.eu

Paul Małecki, tel. 533 956 911, mail: paul.malecki@moobilo.eu

 

Moobilo Sp. z o.o.

ul. Olchowa 211c, 39-120 Sędziszów Małopolski

Piotr Maciejowski, tel. 533 732 025, mail: piotr.maciejowski@moobilo.eu

 

Q-Service Truck Sp. z o.o.

ul. Gdańska 27, 05-152 Cząstków Polski

Mateusz Mazurkiewicz, tel. 665 500 121, mail: mateusz.mazurkiewicz@q-servicetruck.eu

 

PUH Automax

Trzylatkow Duży 37, 05-620 Trzylatkow Duży

Kacper Strycharz, tel. 885 580 358, mail: kacper.strycharz@q-servicetruck.eu

 

Turbańscy Sp. z o.o Service

Głuchów 34, 63-860 Pogorzela

Krystian Smolski, tel. 662 261 060, mail: ksmolski@q-servicetruck.eu

 

Bogumił Porębski Spółka Komandytowa

32-444 Głogoczów 944

Konrad Głomb, tel. 602 138 382, mail: handel.ford-trucks@porebski.pl

 

DSS-Polska

Monice 3B, 98-200 Sieradz

Michał   Wiertelak, tel. 609 502 802, mail: mwiertelak@dss-polska.eu

 

Intertransport

ul. Budowlanych 5A, 21-300 Radzyń Podlaski

Aneta Szczygieł, tel. 502 172 415, mail: anita@intertransport.eu              

 
No Result
SEARCH