Polska premiera nowej serii Ford Trucks F-LINE

Polska premiera nowej serii Ford Trucks F-LINE

Ford Trucks Polska zaprezentował najnowszą linię pojazdów ciężarowych F-LINE! Premiera miała miejsce podczas konferencji prasowej 23 maja w EC1 Łódź – Miasto Kultury. Długo oczekiwane pojawienie się na naszym rynku nowej linii podwozi budowlanych, drogowych oraz ciągnika siodłowego spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem klientów. 

Seria F-LINE zapewnia nowoczesny design, komfort i wygodę dla użytkownika, oferując szereg zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i zintegrowanych technologii. Dodatkową atrakcją podczas eventu był F-MAX Select, wyjątkowy i limitowany ciągnik siodłowy, dostępny zaledwie w 400 egzemplarzach na całym świecie. 

W wydarzeniu udział wzięli:Sławomir Rybarczyk Prezes Zarządu Q-Service Truck,Wojciech Kopiel Dyrektor Zarządzający, Tomasz Bultrowicz Dyrektor Sprzedaży oraz Armagan Hazar Ford Trucks CEE & MEA Director, Jarosław Abramczyk Country Manager Poland & Baltıcs i Yasin Toka Sales Regional Manager – Poland & Baltics.  

Jarosław Abramczyk, jako przedstawiciel Ford Trucks,przedstawił najważniejsze celei osiągnięcia marki Ford Trucks Global, podkreślając, iż rozwój firmy napędzany jest elastycznym podejściem, które pozwala realizować plany szybko i skutecznie. Wchodzące na rynek produkty, usługi i technologie opracowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, zawsze stawiając klienta na pierwszym miejscu. Rozwój sieci oraz samej sprzedaży jest bardzo dynamiczny, a w ostatnich 4 latach wolumen sprzedaży wzrósł 4-krotnie. Obecnie na świecie Ford Trucks jest obecny w ponad 50 krajach, a w tym roku do globalnej siecidołączą Dania, Holandia i Szwajcaria. W roku 2025 marka skupi się na pozostałych krajach skandynawskich, by jeszcze bardziej wzmocnićswoją obecność w Europie Zachodniej i Północnej.  

W drugiej części prezentacji podczas spotkania w Łodzi Tomasz Bultrowicz, Dyrektor Sprzedaży Ford Trucks, przedstawił uczestnikom nową serię pojazdówFord Trucks F-LINE, które zostały zaprojektowane na wzór flagowego pojazdu marki, F-MAX. Podstawą serii jest technologia, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, a także komfort i nowoczesny design.  

F-LINE obejmuje trzy segmenty: podwozi drogowych, podwozi budowlanych i ciągnika siodłowego przeznaczonego do transportu regionalnego. Klienci będą mieli do wyboru szeroką gamę pojazdów, w tym podwozia drogowe z napędem 4x2, 6x2, 8x2, ciągniki siodłowe 4x2 i 6x4 oraz podwoziabudowlane 6x4 i 8x4. Dodatkowo, specjalnie na rynek europejski, Ford Trucks przygotował serię budowlaną o mniejszej masie własnej F-LINE Light. 

- Jesteśmy dumni, że prezentujemy nową serię F-LINE, zaprojektowaną w celu zmniejszenia kosztów eksploatacji i podniesienia wydajności pojazdu, zapewniając naszym klientom bardziej komfortowe i bezpieczne doświadczenia z jazdy –podkreślił Armagan Hazar, Ford Trucks CEE & MEA Director. 

Dodatkową atrakcjąpodczas konferencji było przekazanie kluczyków do pierwszego na rynku polskim limitowanego ciągnika F-MAX Select dla firmy Turbańscy.Model ten to symbol statusu i siły, który gwarantuje niezrównany komfort i wydajność silnika. Z zewnątrz przyciąga wzrok kombinacją kolorów czarnego (Agate Black) i brązu (stop cyny i miedzi). Stylowy brąz znajdziemy zarówno w detalach kabiny, jak i na efektownych grafikach z boku pojazdu, na logo F-MAX oraz na osłonach lusterek. Poza zjawiskowym wyglądem zewnętrznym, dużo uwagi poświęcono wnętrzu, utrzymanym w identycznej kolorystyce. 

No Result
SEARCH