Truck Service nowym autoryzowanym punktem serwisowym Ford Trucks Polska

Truck Service nowym autoryzowanym punktem serwisowym Ford Trucks Polska

Ford Trucks Polska, zgodnie z obraną strategią ekspansji oraz zapotrzebowaniem rynku, poszerza sieć autoryzowanych serwisów. Kolejnym, już trzynastym, punktem serwisowym został Truck Service Polska, prężnie działający na Śląsku. Firma będzie prowadziła autoryzowane naprawy pojazdów Ford Trucks.

- Firma Truck Service Polska jest wieloletnim członkiem sieci Q-Service Truck, posiadającym bardzo duże kompetencje i doświadczenie, szczególnie w konstrukcyjnych naprawach pojazdów. Operuje głównie na Dolnym Śląsku, czyli rynku, który charakteryzuje się dużą ilością firm dysponujących taborami pojazdów ciężarowych. Powyższe aspekty powodują, iż świetnie wpisuje się w strategię rozwoju naszej sieci serwisowej, która ma zapewnić dogodną odległość autoryzowanego serwisu dla aktualnych i przyszłych użytkowników naszych pojazdów – podsumował Sławomir Rybarczyk, Prezes Zarządu Ford Trucks Polska 

Truck Service Polska specjalizuje się w kompleksowej naprawie pojazdów ciężarowych, również powypadkowych. Na rynku jest obecny od 30 lat, posiada ogromne doświadczenie, a swoją przewagę konkurencyjną buduje na jakości i rzetelności napraw. Właściciel firmy, Ireneusz Puchalik, nieustannie inwestuje w rozwój usług oraz nowoczesny specjalistyczny sprzęt do napraw pojazdów. Nowa hala warsztatowa wybudowana w pierwszym kwartale 2021 roku jest wyposażona w specjalistyczne urządzenia do geometrii ram pojazdów oraz do geometrii kół w pojazdach ciężarowych, posiada także trzy 16-metrowe całopojazdowe komory lakiernicze.

- Posiadamy w swoim portfolio kilkanaście autoryzacji, m.in. Wielton, STAS, Aberg czy ZASŁAW, SCHWARZMULLER, FLIEGL, BENALU, MEGA FEBER, ale naszym celem strategicznym było uzyskanie autoryzacji Ford Trucks. Rozmowy rozpoczęliśmy w połowie ubiegłego roku, a podpisanie umowy jest dla nas wielkim sukcesem. Liczymy na owocną współpracę, dającą szereg korzyści zarówno nam, jak i sieci dealerskiej. Uważam, iż nasza lokalizacja, bliskość granicy oraz nowoczesny warsztat i wykwalifikowana kadra będą dużą wartością dodaną dla sieci serwisowej Ford Trucks – oznajmia Ireneusz Puchalik, właściciel Truck Service Polska.

Podpisanie przez Ford Trucks Polska umowy z kolejnym punktem serwisowym pokazuje kierunek obranej przez firmę strategii rozwoju. Współpraca z Truck Service wzmocni sieć autoryzowanych serwisów, Ford Trucks nie zamierza jednak zwalniać i planuje nowe punkty na mapie Polski. 

- Bacznie obserwujemy i analizujemy sytuację na rynku oraz potrzeby naszych klientów. Wraz ze wzrostem ilości naszych pojazdów użytkowanych przez floty, będziemy sukcesywnie zwiększać gęstość autoryzowanej sieci serwisowej. Istotnym wyznacznikiem lokalizacji przyszłych serwisów są oddawane do użytku nowe odcinki dróg ekspresowych i autostrad. W tym roku na naszej mapie z pewnością pojawi się jeszcze kilka punktów. Myślimy głównie o ścianie zachodniej, gdzie, z uwagi na regulacje wynikające z pakietu mobilności, wyraźnie widać zwiększoną koncentrację baz firm transportowych – dodaje Sławomir Rybarczyk.

 

No Result
SEARCH