Ford Trucks obecny na konferencji TSL w Katowicach

flagowy pojazd marki – ciągnik siodłowy F-MAX

Ford Trucks obecny na konferencji TSL w Katowicach

19 marca 2024 r. w Katowicach odbyła się konferencja poświęcona tematom dedykowanym branży transportowej. Podczas spotkania zostały przedstawione istotne zagadnienia związane z bezpiecznym i efektywnym prowadzeniem działalności transportowej w obecnych warunkach rynkowych. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć marki Ford Trucks, która wraz ze swoim autoryzowanym dealerem, firmą AutoFiko, aktywnie brała udział w wydarzeniu.

Uczestnicy konferencji mogli obejrzeć flagowy pojazd marki – ciągnik siodłowy F-MAX – oraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa handlowców firmy AutoFiko. Goście mieli okazję poznać bliżej ofertę marki Ford Trucks, zasięgnąć porad dotyczących najbardziej efektywnych rozwiązań transportowych, a także wziąć udział w konkursach firmy.

Spotkanie rozpoczęło się prezentacją portalu IBTM w GITD i weryfikacji uprawnień licencyjnych przewoźników. Kolejne tematy obejmowały m.in. odpowiedzialność prawną firm transportowych, wyzwania związane z terminami płatności i opóźnieniami w branży, a także skuteczne wykorzystanie telematyki w pracy kierowców. Zostały poruszone ważne zagadnienia dla właścicieli firm transportowych, czyli zyski, optymalizacja opłat drogowych w Europie i wybrane aspekty wdrożenia Krajowego Systemu e-faktur. Konferencję zakończono dyskusjami na temat budowania relacji z kierowcami, rzeczywistymi zarobkami w branży oraz strategii zapobiegania utracie reputacji i karom nakładanym przez ITD.

Kolejne branżowe spotkanie już 14.05.2024 w Krakowie. Tradycyjnie czekamy na spotkania z klientami oraz możliwość podzielenia się wiedzą, która z pewnością pomoże w codziennym prowadzeniu biznesu.

No Result
SEARCH